Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Чому вироби з нержавіючої сталі користуються популярністю?

Компанія Aisi2000 вже багато років займається виробами з нержавіючої сталі і займає лідируючі позиції на ринку праці. На це є багато причин, однією з них є те, що в сучасному світі у людей дуже швидкий темп життя, а постійна нестача часу і ресурсів змушує знаходити способи як максимально це зберегти. Наша компанія першочергово ставить за мету як поєднувати надійність, красу і зручність, саме тому ми виготовляємо конструкції з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь дуже універсальний матеріал, особливо для тих, хто цінує і вважає за краще довговічність, екологічність і красу. Це матеріал, який не вимагає надмірного догляду, може використовуватися в різних напрямках і видах промисловості, а найголовніше, відмінно поєднується з іншими матеріалами. З чим би ви не комбінували нержавійку: скло, дерево, шкіра, дорогоцінні метали та інше, фактура матеріалу лише поліпшить свій вигляд.

Важливою перевагою нержавіючої сталі є те, що вона не тільки довговічна і має високу міцність, але і те, що цей метал абсолютно безпечний для людського здоров'я, а вартість істотно дешевше, ніж мідь або срібло. Це дозволяє використовувати в таких напрямках як медицина, авіабудування та інших промисловостях, які займаються виробництвом пристроїв, що мають застосування в високотехнологічних напрямках.

Складно переоцінити на скільки затребуваний цей матеріал, адже обслуговування вимагає мінімальних затрат, а надійність і привабливий зовнішній вигляд доступний за порівняно низькою ціною. Її антикорозійні властивості безпосередньо залежать від легуючих елементів, як основа, це хром і нікель. А від пропорцій, які додаються в нержавійку, залежать марка, і такі технічні характеристики як стійкість до корозії, міцність і сам зовнішній вигляд.

На сьогоднішній день спектр застосування нержавіючої сталі не знає кордонів, з неї виготовляють: поручні, перила, різні огорожі, світильники, доповнюють меблі та інше. Нержавійка - це найбільш популярна сталь з корозійної стійкістю, використовуючи яку Ви забиваєте про проблеми постійного ремонту і складного догляду за виробом.