Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Чому нержавіюча сталь коштує дорожче деяких чорних металів? Чи є сенс платити більше?

Ми, компанія Aisi2000, на 100% впевнені в тому, що сенс є. Зараз пояснимо чому.
Коли Ви віддаєте перевагу звичайним чорним металам, вироби з них і справді можуть прослужити не одне десятиліття, АЛЕ чи захищені вони від корозії? Ні! І Вам доведеться постійно це контролювати, при тому, дуже недешевими способами. Як результат, з роками служби звичайного металу, Ви витратите не тільки додаткові кошти на утримання виробів, але і свого часу разом з силами.

Особливо, якщо мова йде про механічних пошкодженнях, їх усунути найскладніше, а буває і зовсім конструкція більше не піддається відновленню, або ж тільки за допомогою професіоналів.

Тепер же розглянемо переваги нержавійки.

Перше, що варто відзначити, її термін служби значно перевищує термін інших металів. По-друге, пошкодження нержавіючої сталі не приносять такі неприємні клопоти і міцність її перевищує в рази, а це важливо, особливо якщо вироби грають роль в безпеці людини.

Є багато металів з антикорозійними властивостями: алюміній, мідь, латунь, бронза. Їх часто використовують в якості металлодекора. Кольорові метали обходяться дорожче ніж чорні, плюс до цього, протистояння до корозії дуже слабке, а скомбінувати з іншим матеріалом буде досить проблематично через погану сумісності. І навіть ці недоліки не зупиняють дизайнерів і архітекторів застосовувати кольоровий метал в якості матеріалу для виготовлення різних виробів. Це скоріше викликано з художньо-естетичними вимогами, ніж з боку практичності і довговічності. Тим самим, замовнику доведеться вести ретельний догляд за конструкцією, а це забирає час, сили і фінанси, про які ми згадували раніше.

Нержавіюча сталь, яку використовує наша компанія, в процесі експлуатації виправдовує свою вартість на всі 100%, тому що Ви витрачаєтеся лише один раз, без додаткового обслуговування в подальшому, а натомість отримуєте безліч переваг.