Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Безконтактні гігієнічні станції від AISI2000

Пандемія коронавирусу COVID-19 вплинула на життя людей в усьому світі. Не стала винятком і Україна. Карантинну «відпустку» внесла свої корективи в економіку країни та нашу свідомість. Самовіддана боротьба медиків з вірусом буде набагато ефективніше, якщо кожен з нас подбає про своє здоров'я, дотримуючись карантинних правил.
У цей складний для країни час з особливою увагою слід відноситись до використання дезінфікуючих засобів в місцях скупчення людей в установах, виробництвах, магазинах, які не зупиняли свою діяльність:
– об'єкти охорони здоров'я,
– продовольчі магазини,
– заправки і т.д.
При подальшому послабленні карантинних заходів тема дезінфекції залишається актуальною для:
– ресторанів, кафе, фаст-фудів;
– розважальних і спортивних комплексів;
– готелів, салонів краси, фітнес-клубів.
З метою недопущення масового захворювання на коронавірус, а також профілактики КОМПАНІЯ «AICI 2000» пропонує безконтактні дезінфектори для рук – безконтактні ГІГІЄНІЧНІ СТАНЦІЇ ГС-б
Напольні, навісні апарати здійснюють безконтактну антисептичну обробку рук миттєво (0,3 сек.), тим самим гарантуючи повне знищення хвороботворних мікробів зі шкіри.
Станції економічні, – кількість використовуваного засобу для дезінфекції мінімальне і виключає будь-який негативний вплив на людину. Дія антисептика триває близько трьох годин.
Підприємство «AІСІ 2000» оснащено потужною технічною базою, навченим персоналом, що дозволяє виробляти якісний продукт.
Корпус безконтактного дезинфектора виконується з якісної нержавіючої сталі, компактні габарити апарату дозволяють використовувати мінімум простору, герметичні ємності для дезинфікуючого розчину мають різні об'єми – від 1 до 20 л.
Велика економія використання антисептика (наприклад, кількість вприскувань при заправці обсягу в 5 л становить 15000 раз) дозволяє істотно знизити споживання витратних гігієнічних матеріалів (серветок, мила і т.д.), а також виключити утворення відходів.
Безконтактні дезінфектори, придбані в «AICI 2000» для бізнесу, так чи інакше пов'язаного масовим скупченням людей, внесуть відчутну лепту в дотримання карантинних правил.
Крім того, це-потужний маркетинговий хід для залучення клієнтів.