Офіційний сайт AISI2000

 • Дні роботи

  Пн-Пт

  9:00 - 18:00

 • Суми

  вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Сходи. Їх різновиди та в чому відмінність.

З нержавіючої сталі

Сходи – важливий елемент в будь-якому приміщенні, де потрібно зв'язати поверхи між собою. Головна функція кожних сходів – це зручний та безпечний спуск та підйом. Крім основного призначення, сходи служить частиною декору для Вашої оселі, саме тому варто використовувати якісний матеріал при виготовленні. Тільки з таких матеріалів виготовляються вироби в нашій компанії Aisi2000.

Особливою популярністю користуються сходи з нержавіючої сталі, на це є багато причин. В першу чергу, цей матеріал служить довгі роки, має високу надійність і стійкість до зовнішніх подразників, таких як волога. Так само, нержавіюча сталь вимагає мінімального догляду, актуальна для будь-якого інтер'єру, і на протязі всього часу, буде виглядати як нова. Навіть якщо в приміщенні високий рівень вологості повітря, нержавіюча сталь не піддається корозії.

Виділяють наступні види:

 

 • Модульні сходи
  Такий тип сходів відмінно підходить для простору різних розмірів і стилів. Вони прості в установці, а конструкція дуже міцна і надійна. Назва вони отримали від модулів - які є складовим елементом при виготовленні. Особливістю є те, що ступені розташовані на центральному косоуре. Сам він може складатися з декількох модулів, при цьому, з'єднаються поворотними елементами.
  Конструкції можливі будь-якої форми, залежить від побажань замовника: прямі, спіральні або поворотні. Завдяки гнучкості конструкції, Ви зможете заощадити простір, змінюючи кут нахилу виробу і регулюючи крок сходинки.

 • Больцеві сходи
  Це найідеальніше рішення, коли немає можливості встановлювати важкі конструкції, адже больцеві сходи, в прямому сенсі слова, розташовані в повітрі і тримається тільки однією стороною до стіни. При цьому не варто сумніватися в міцності цієї конструкції, по міцності вони не поступаються іншим видам, а також елементарно витримують вагу близько 1800 кг.

 • Гвинтові
  Гвинтові сходи – це не тільки стильно і зручно, а й дуже практично, їх часто виготовляють для приміщень, де звичайні прямі не можуть бути встановлені через особливості розмірів приміщення.
  Є кілька варіантів розташування таких сходів: з центральною стійкою, на яку буде лягати основне навантаження, або ж на тятивах. Їх можна розташувати в будь-якій частині приміщення, у стіни або в центрі, так що навіть в тісній кімнаті – сходи будуть відмінним доповненням в інтер'єрі.

 • Консольні
  Основою для таких сходів є стіна: саме до неї приєднаються всі елементи кріплення, які не обтяжують конструкцію, а навпаки роблять її мініатюрної, а це дуже добре для невеликих будинків. В основному, консольні сходи виготовляються за індивідуальним замовленням, вираховуючи необхідну площу конструкції, кількість ступенів і додатковий матеріал.

 • Косоурні

  Популярність цього сходового типу виникла завдяки простим проектуванням монтажу, різноманітністю технічних рішень і зовнішнім виглядом. Свою назву сходи мають завдяки косоурам, до яких кріпляться щаблі й огородження. Використовують в них несучі похилі балки різних форм (круглі, зубчасті, різьблені), а також сходи можуть складатися як з одного косоура, так і з декількох.

Будь-який тип сходів має свої особливості, наші фахівці завжди готові проконсультувати і порекомендувати вироби з нержавіючої сталі, яке буде ідеально доповнювати Ваш інтер'єр, враховуючи всі особливості приміщення.