Офіційний сайт AISI2000

 • Дні роботи

  Пн-Пт

  9:00 - 18:00

 • Суми

  вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Меблі з нержавіючою сталі

Меблі з нержавіючої сталі від компанії Aisi2000 – надійність для Вашого бізнесу

На сьогоднішній день складно уявити реалізацію прогресивних завдань ресторанного бізнесу без хороших меблів на кухні. Меблі з нержавіючої сталі, зроблена майстрами Aisi2000, активно витісняє з ринку аналоги з пластика або дерева. Це й не дивно, адже незліченні переваги заслуговують того, щоб нержавійку використовували у виготовленні меблів.

Aisi2000 пропонує Вашій увазі величезний асортимент всілякого обладнання, з яким Ви можете ознайомитися в каталозі на нашому сайті. Ми запропонуємо найкращі рішення для Вашої кухні використовуючи сертифіковані товари європейської якості.

 

Чому саме нержавіюча сталь має такий попит в ресторанному бізнесі?

 • У сфері громадського харчування дуже важливим показником в санітарних вимогах є можливість проводити регулярний клінінг без ризику пошкодження. Нержавіюча сталь не вступає у взаємодію з хімічними речовинами, які можуть бути у виробництві або в побуті.

  Дуже легка в догляді. Поверхня нержавійки не вбирає бруд і не вимагає особливих складнощів при очищенні забруднень. А так як меблі з нержавійки часто піддається засміченню – очистити її не складе труднощів.

  Чудова міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Нержавіюча сталь – це найкращий баланс в естетиці та міцності. І порівнюючи з іншими металами – нержавіюча сталь показує кращі результати в опорі вм'ятин і подряпин, при цьому вартість виправдовує всі очікування.

  Естетичні показники. Колір нержавійки залишається нейтральним і відмінно вписується в будь-який дизайн.

Список обладнання в нашому каталозі задовольнить потреби в будь-якому бізнесі, де необхідно меблеве обладнання. До того ж, компанія Aisi2000 готова виготовити вироби за індивідуальними мірками і дизайну.