Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Мобільні огородження

Мобільні огорожі з нержавіючої сталі виробництва компанії Aisi2000

Мобільні споруди найчастіше мають застосування для обмеження доступу людям на різних майданчиках, для проведення заходів, інженерних роботах або просто поділу потоку людських мас.

У нашій компанії можливо підібрати різні пересувні вироби, в залежності від вимог до огороджувальних ділянок. Вони можуть мати відмінності в формі, висоті і ширині секцій. Такі мобільні огорожі можуть мати послідовне з'єднання модулів в одну єдину конструкцію, завдяки своїм елементів сполучення. Монтаж і демонтаж таких виробів може здійснюватися без додаткових інструментів і докладання зусиль, що значно економить час і дозволяє збільшити або зменшити необхідну місцевість в лічені хвилини.

Мобільні огорожі найбільш затребувані для компаній, які займаються масштабними заходами, для яких важливим завданням стоїть нормалізувати потік людей в найкоротші терміни відповідно до вимог. Огородження Aisi2000 мають тривалий термін служби завдяки використанню нержавіючої сталі, яка відповідає європейським стандартам.

Вироби не піддаються корозії і механічних пошкоджень, так що, якщо виріб розташовується в місцях з перепадами температур або погодних умов, то свій первісний вигляд він не втратить.

Професіонали Aisi2000 в найкоротші терміни виготовлять мобільні огорожі, відповідно до необхідної конфігурації, згідно з технічним завданням.