Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Нестандартні решення

Нестандартні решення з нержавіючої сталі виробництва Aisi2000

   У деяких людей складається абсолютно хибна думка, що вироби з нержавійки можуть використовуватися лише в нудних плануваннях якогось складу або їдальні. Однак це далеко не так. Сучасні меблі з нержавійки вже давно використовуються дизайнерами для облаштування офісів, ресторанів, кафе, в медицині, торгових центрах та інше.

   Виготовлення сходів з нержавіючої сталі, відбійників, поручнів, умивальників і іншого - це далеко не весь спектр виробів, які можна створювати з нержавійки. Фантазія дизайнерів уже давно переступила за рамки стандартів і на сьогоднішній день, саме з нержавійки виготовляють конструкції актуальні в затребуваних закладах та місцях. Головне правильно продумана конструкція і Ви отримуєте унікальный екземпляр.

   Наші фахівці компанії АІСІ2000 виготовляють нестандартні вироби за Вашими розмірами, бажанням і функціональними потребами. Ми впевнені, що в умілих руках нержавіюча сталь набуває найоригінальніші і найцікавіші форми в будь-якому інтер'єрі.

   Нержавіюча сталь максимально безпечна в експлуатації, володіє відмінними антикорозійними властивостями, не руйнується під впливом перепаду температур. Якісно виготовлений виріб з нержавіючої сталі не має щілин і отворів, це запобігає появі грибка і розмноження бактерій, що дуже цінується в харчовій промисловості.

   Ми дбаємо про наших клієнтів

   Ми надаємо додатковий спектр послуг для клієнтів. Якщо раптом Ви ще не визначилися з виробом або не знаєте як зробити правильний вибір, наші фахівці нададуть не тільки кваліфіковану консультацію, а й можуть виїхати на об'єкт, щоб зробити всі виміри і відповісти на хвилюючі питання. Так само, Aisi2000 виготовляє ескізи згідно з Вашими побажаннями та узгоджуючи остаточний варіант дизайну – можна в точності визначитися з необхідною конструкцією.

   Компанія Aisi2000 допоможе оформити приміщення у відповідності з усіма сучасними тенденціями в дизайні.