Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Облицювання зі сталі

Облицовання з нержавіючої сталі від компанії Aisi2000

 

Які види облицювання нержавійкою існують?


Дуже часто сучасні будови оздоблюють саме нержавіючої сталлю. У даного сплаву дуже багато переваг, що виправдовують усі витрати на покриття цим матеріалом будь-яких ділянок. Це й не дивно, адже за допомогою облицювання нержавійкою Ви надовго забудете про ремонтні роботи, а такий зовнішній вигляд завжди залишиться в моді.

Залежно від способу отримання нержавійки, виділяють такі типи:

– Дзеркальна;
Такий тип частіше застосовується для облицювання колон. Вона надає багатий вигляд за допомогою своєї здатності, що відображає. Отримують її з нанесенням нітриду титану, після чого вона набуває кольору золота і при цьому є дуже міцним матеріалом, через що застосовуються навіть для конструкції куполів та інших світловідбивних деталей.

– Шліфувальна;
Вона, як і дзеркальна, теж застосовується при обробці колон, і також має відбивну поверхню.

– З декоративним візерунком;
Своє застосування даний вид має в ліфтових конструкціях, ескалаторах, без яких навряд чи можна уявити сучасну будівлю.

– Рифлена сталь;
Ідеальний варіант для обробки підлог в масивних спорудах. Він відмінно поєднується з різними матеріалами: деревом, шкірою. Таким чином можна створити абсолютно унікальне поєднання для будь-якого інтер'єру. Рифлена поверхня запобігає ковзанню, тому так частина використовується в різних установах, особливо в лікарнях, торгових центрах та інших.

Обробки з нержавіючої сталі від компанії Aisi 2000 можуть застосовувати до: фасадів, будівель, колон, ліфтів, стель, підлог і інших місць, де вона може бути необхідна. Обшивка всіляких місць і форм будівель в наш час має велике поширення, адже сплав заліза є високоміцним матеріалом, яких відмінно справляється з натиском агресивного середовища.

Фасади будинків набувають сучасний дизайн і буде відрізнятися особливою стійкістю. А через гнучкості матеріалу, можна з легкістю отримати ідеальні обтічні форми відповідно до побажань замовника.

Кріплення оздоблень з нержавіючої сталі, які створені на основі компанії Aisi2000, також має свої особливості і різновиди. Являють собою панелі з цілого листа сталі, які вже мають потрібну обробку і фактурність. Здійснюють кріплення декількома способами:

– За допомогою зовнішніх або видимих ​​кріплень;
Такі кріплення підбираються відповідно до Ваших побажань і вимог, в різних кольорах і формі.

– За допомогою прихованих кріплень;
Цей вид дозволяє отримати поверхню без шорсткостей і переходів;

Крім застосування в облицюванні, нержавіючу сталь часто застосовують в елементах обробки:

– плінтуси;
– рейки для дверей і фасадів;
– декоративні обробки;
– карнизи та інше.
Як бачите, ми здійснюємо безліч робіт з використанням нержавіючої сталі. Ви завжди можете звернутися в кваліфікованим фахівцям АІСІ2000, які приїдуть на замовлення, зроблють усі заміри і проконсультують у всіх цікавих питаннях, стосовно виробів з нержавіючої сталі.