Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Огородження

Огородження з нержавіючої сталі від компанії Aisi2000

В першу чергу, металеві огорожі повинні мати надійну функціональність, і звичайно ж, служити елегантною прикрасою. Вони довговічні і досить міцні. Чому варто вибирати огорожі саме з нержавійки? Тому що крім перерахованих вище якостей, вони дуже стійкі до корозії, відмінно гармонують з різними оздоблювальними матеріалами, а поверхню виробів практично не вимагає догляду.

Огородження повинні забезпечувати досить високий рівень безпечного пересування, використовуються у найрізноманітніших місцях: житлових, громадських, вуличних прибудовах, закладах або адміністративних будівлях. Все це враховує наша компанія Aisi2000, перед тим, як виготовити конструкцію.

На сьогоднішній день нержавіюча сталь дуже популярна для виготовлення: перил, поручнів, сходів, відбійників, козирків та іншого.

 

Огородження для балконів

Ми точно знаємо, які балконні огорожі підійдуть саме Вам. Варто лише запросити наших фахівців, які виїдуть на місце, зроблять всі необхідні виміри і підкажуть, як краще створити конструкцію. Огородження для балконів з нержавіючої сталі відмінно збільшують оглядовість, в порівнянні з цегляними огорожами або з газоблоку.

 

Огородження для сходів

Це невід'ємний елемент не тільки в дотриманні техніки безпеки і зручності для людей, а й відмінний спосіб прикрасити сходи завдяки своєму привабливому вигляду. Не важливо розміщені сходи в приміщенні чи будівлі, нержавіюча сталь буде мати елегантний вигляд і зберігати свої якості.

 

Можна багато навести варіантів використання, але переваги нержавійки залишаються незмінними:

– Величезний термін служби – це ще одна величезна перевага нержавіючої сталі від компанії Aisi2000, в порівняння з іншими металами. Ми впевнені, що при використанні нержавійки для огорож, Ви не тільки забудете про ретельний догляд (якого вимагають інші метали), а й можете не сумніватися в тому, що такі конструкції будуть служити більше 50 років, і при цьому не втратять свій первинний вигляд.

– Не вимагають додаткового лакофарбового покриття, яке використовують для захисту від корозії. Нержавійка від компанії Aisi2000 відповідає всім стандартам якості. Саме тому для виробів не страшна іржа та пошкодження.

– Найвища міцність – пошкодити нержавіючу сталь досить складно, так як вона має високу стійкість до механічних пошкоджень.

– Відносно невисока вартість – з огляду на всі переваги, огорожі з нержавійки коштують значно менше, ніж інші метали.