Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Відбійники

Aisi2000 - компанія, яка вже багато років є професійним виробником якісних виробів з нержавіючої сталі

 

Відбійники вважаються одним із затребуваних захисних кріплень. Асортимент нашої продукції дуже різноманітний і на будь-який смак. У наш час дуже часто доводиться створювати безпечні огорожі: на двері, стіни, колони, вітрини. І звичайно ж матеріал для виготовлення повинен бути дуже міцним і стійким до погодних умов, перепадів температур і до решти. Саме такою і є нержавіюча сталь.

 

Де ж використовуються відбійники і для чого?

 

Це пристосування має найбільше застосування в громадських місцях (вулиці, торгово-розважальні центри, різні підприємства, організації, фірми, установи, парковки та інше).

Головне призначення - вберегти від зіткнення предмети. Матеріал повинен відповідати певним вимогам:

– Стильний і красивий вид;

– Стійкий до механічних пошкоджень (розломи, тріщини, подряпини);

– Витримає тривалий термін експлуатації;

– Не складний у використанні.

Матеріал, який відмінно відповідає - нержавіюча сталь.

 

Відбійники бувають круглої або квадратної труби, у вигляді геометричної форми об'єкта, який потрібно захистити. Встановлюються паралельно площині, до якої закріплюються.

Розмір, форма і інші характеристики можуть змінюватися в залежності від побажань замовника і місця установки огорожі. Конструкція складається з: труб, фланців, заглушок, стійок і перемичок. Компанія Aisi2000 виготовляє відбійники для будь-яких цілей і вимог.

Ми здійснюємо доставку і монтаж по всій Україні, наші професіонали завжди готові кваліфіковану консультацію з усіх питань.