Офіційний сайт AISI2000

  • Дні роботи

    Пн-Пт

    9:00 - 18:00

  • Суми

    вул. Горького 12

+38 066 304 48 26

+38 097 385 28 82

Зварювання

Головним ворогом металу завжди була іржа, адже на відкритому повітрі відбувається окислення металевих конструкцій, що призводить їх в непридатність. Згодом знайшли способи як з нею боротися, але вони все одно досить трудомісткі і забирають багато часу.

Порятунком для багатьох стала нержавіюча сталь. Вона має яскраво вираженими властивостями проти корозії. Все це завдяки своїм складом, в який додають сплави інших металів.

Так як нержавіюча сталь має свої особливості, зварювання повинна проводитися з урахуванням її фізичних властивостей і хімічного складу. Особливо якщо мова йде про важкозварювальних матеріалах, процес вимагає посиленої точності.

 

Як уникнути дефектів при зварюванні нержавійки? Особливості при процесі

 

Зварювання нержавіючої сталі безпосередньо залежить від якості самого матеріалу.

– Наявність хрому; Високі температури при взаємодії з цим металом знижують міцність з'єднання. У такому випадку важливо вчасно охолодити місце зварювання;

– Зменшена теплопровідність. У порівнянні з іншими видами стали, нержавійку варто обробляти зі зниженою силою струму;

– Нержавійка має електричний опір;

– Слід постійно спостерігати на розміром зазору між деталями при зварюванні, так як нержавіюча сталь - метал, який схильний до розширення.

 

Дуже важливим використовувати електроди для зварювання того ж матеріалу, що і виріб, що зварюється. Це забезпечує рівномірний зварювання, результат буде чудовим і метал зберігає свої особливості.

Якщо ж зварювання відбувається з іншим матеріалом, є великий ризик того, що незабаром на швах виробу з'явиться корозія і небажані тріщини.

 

Компанія Aisi2000 завжди дотримується цих правил, тому наші вироби служать дуже довго.

Перед процесом зварювання слід дотримуватися деяких правил:

– Поверхня конструкції повинна бути максимально підготовлена, очищена від бруду, оброблена від будь-яких бризок і пилу. Це запобігатиме потраплянню небажаних частинок в метал.

Після того, як проведені всі зварювальні роботи, нержавіюча конструкція підлягає обов'язковій додаткової обробки (зачистка швів, шліфування і інше).

Наша компанія надає всі види зварювальних робіт, які виконуються кваліфікованими фахівцями, а Ви отримуєте результат, який обов'язково буде радувати.